Bizi Tanıyın

Belge Danışmanlık  müşterilerinin kurumsal güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve teknoloji yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.

2002 yılında kurulan ve profesyonel ekibiyle BELGE DANIŞMANLIK OFİSİ olarak siz müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biri olmaya hak kazanmıştır.

Çalışma Prensipleri :

“Danışmanın Sorumluluğu”

Belge Danışmanlık  danışmanları, işi kendi işi gibi görür müşterisi adına üstlenir ve tamamlar.

“Müşteri İle Kurulan İletişim”

Belge Danışmanlık  üstlendiği projelerle ilgili olarak; projenin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.

“Gerçek İhtiyacın Tespiti”

Belge Danışmanlık vereceği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit edebilmek gayesi ile gerekli soruları, önerileri yöneltir ve yönlendirir.

Değerleri :

Belge Danışmanlık kurumsal stratejisinde en etkin yolun yol göstermek olduğuna ve bunun temelinin doğru bilgi ve doğru kararlar vermekten geçtiğine inanır.

Belge Danışmanlık  uzman danışman kadrosuna, kalitesine, teknolojisine ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete güvenir.

Belge Danışmanlık  geçmiş tecrübesiyle alanında sayılı bir firma olmasının temelinde kaliteli bir müşteri stratejisi olduğunu bilir.

Misyonu:

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek global pazarda yerini almak isteyen şirketlere Sınai mülkiyet hakları ve Belgelendirme bilincini yaygınlaştırmaktır.

Vizyonu:

Sınai Mülkiyet Hakları ve Belgelendirme konusunda Kalite ve teknolojimizi tecrübemiz ile birleştirerek Türkiye’de ve yurt dışında müşterilerine ışık tutan lider bir kuruluş olmaktır.


Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !